Služby

Individuální golfové lekce

Výuku stavím na individuálních potřebách a možnostech hráče. 

Během výuky využívám řadu pomůcek, golfový radar garmin approach r10, videoanalýzu pomocí V1 aplikace a aplikuji principy vycházející z TPI a z teorie sportovního tréninku. 

stavba tréninku se zaměřuje na:

  • technická část - putting, krátká hra, dlouhá hra, speciální údery, pochopení zákonitostí a principů.
  1. znalost techniky jednotlivých úderů, výběru holí a různé pozice míčku
  2. kontrola zasažení míče, přesnost zasažení míče
  3. kontrola vzdálenosti
  4. tvarované rány
  5. Trouble shoty - rány ze špatného místa
  • herní část - course management, jak přenést hru z drivingu na hřiště. herní taktika a strategie. hodnocení výkonu a statistika. 
  • základy psychologické přípravy - jak ovládat napětí a nervozitu. před=úderová a po-úderová příprava. vizualizace. správné dýchání.

Golfové kurzy

pro nové zájemce o golf, kteří mají zájem se naučit golf a ponořit se do kouzla tohoto sportu nabízím kurz "zelené karty" k získání osvědčení pro hru na hřišti (takový golfový řidičák). Kurz obsahuje 11 lekcí a závěrečnou zkoušku. Během kurzu se naučíte základní herní dovednosti, ukážeme si jak se co nejlépe a nejrychleji pohybovat na golfovém hřišti a proberem nejdůležitější golfová pravidla a zásady chování. 

Dětské tréninky a golfová akademie

V rámci Loreta golf academy pořádáme dětské a juniorské skupinové lekce, letní příměstské tábory a soustředění a golfové turnaje.

Dětem a juniorů se také velmi ráda věnuji individuálně. snažím se kromě golfových dovedností rozvíjet také všeobecné motorické, fyzické a psychologické schopnosti a dovednosti. ze všeho nejvíce dbám na radost ze hry a z pohybu - dítě není dospělí a na to nesmíme zapomínat :-). 

golf fitness

Specifický kondiční program pro golfisty zaměřující se na rozvoj rovnováhy, svalové síly a stability, dynamiky, kardiovaskulární kondice a flexibility. 

kondiční příprava probíhá zejména během zimní sezony ve sport klubu 171 v Kostelci u křížků či mohu dorazit k vám domů